Znamy się na rzeczy, dlatego możemy doradzać innym. Polecane strony to na pewno Biuro Rachunkowe Maria Bojarowska, zaufane biuro rachunkowe. Korzystając z tego typu rachunkowości masz pewność, że zajmują się Tobą profesjonaliści.
Powrót do: Wrocław

Na czym polega zdjęcie panoramiczne?


Wykonania zdjęcia panoramicznego w pracownik RTG nie jest czymś skomplikowanym. Pacjent nie musi się jakoś szczególnie do tego badania przygotowywać. Po prostu musi stawić się w pracowni na wyznaczoną godzinę. Przed wejściem do pracowni powinien ściągnąć wszystkie metalowe rzeczy, jakie ma na sobie. Zazwyczaj chodzi tu o biżuterię oraz okulary.

Następnie, po wejściu do pracowni, pacjentowi nakładany jest na ciało specjalny ochronny fartuch, który ma go chronić przed niepotrzebnym promieniowaniem. Pacjent musi usadowić się we wskazanym miejscu i przez kilka sekund nie poruszać głową. Dzięki temu pantomogram we Wrocławiu będzie w stanie wykonać swoja robotę.

Zdjęcie zostanie wykonane właściwie i będzie wyraźne. Dzięki temu posłuży do dalszej diagnostyki przez lekarza. Zazwyczaj takie badanie trwa zaledwie kilka sekund. W związku z tym, nie trzeba będzie na nie poświęcać zbyt dużo czasu. Trzeba podkreślić, że na zdjęciu panoramicznym nie widać autentycznych rozmiarów naszych zębów. Całość jest powiększona o jakieś 15%, aby możliwe było zauważenie ewentualnych zmian, jakie pojawiają się w jamie ustnej. Lekarz nie będzie miał wtedy żadnych problemów z rozstrzygnięciem, czy w jamie ustnej powstał stan zapalny, czy też nie.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.