Znamy się na rzeczy, dlatego możemy doradzać innym. Polecane strony to na pewno Biuro Rachunkowe Maria Bojarowska, zaufane biuro rachunkowe. Korzystając z tego typu rachunkowości masz pewność, że zajmują się Tobą profesjonaliści.
Powrót do: Biuro rachunkowe

Dom w zabudowie bliźniaczej Projekt Eco 15


Domy w zabudowie bliźniaczej stanowią znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy posiadają małe działki lub duże rodziny, ewentualnie jedno i drugie. Sprawdzą się też w przypadku deweloperów i inwestorów szukających kompaktowych, nowoczesnych rozwiązań.

Dom w zabudowie bliźniaczej Eco 15 - Charakterystyka projektu

Dom Eco 15 to właśnie takie rozwiązanie. Jest to dom przeznaczony do zabudowy jednorodzinnej dwulokalowej lub bliźniaczej. Dom posiada użytkowe poddasze oraz garaż na jeden samochód wkomponowany w bryłę domu. Dzięki prostej w kształcie bryle oraz dwuspadowemu dachowi dom Eco 15 jest stosunkowo niedrogi w budowie. Dom wykonany jest w technologii murowanej, bez podpiwniczenia.

projekt domu

Zdjęcie pochodzi z serwisu: https://wybieramprojekt.pl/projekt-domu-eco-15-in37/

Rozkład pomieszczeń

Zdecydowanie najważniejszym elementem na parterze domu Eco 15 jest przestronny salon, który może również pełnić funkcję jadalni. Salon jest bardzo jasny, ze względu na duże, wychodzące na ogród okna, w który został wyposażony. Salon połączony jest także z przestronną otwartą kuchnią, którą można częściowo oddzielić od pomieszczeń wypoczynkowych za pomocą wyspy. Na parterze domu co 15 znajduje się również niewielka łazienka oraz kotłownia, która przylega bezpośrednio do garażu. Dodatkową przestrzeń do przechowywania można uzyskać zabudowując miejsce pod schodami. Na poddaszu domu Eco 15 istnieje możliwość zaadoptowania dwóch przestronnych pokojów oraz dużej sypialni połączonej z garderobą. Znajduje się tutaj także duża łazienka.

Dlaczego warto wybrać ten dom?

Dużym atutem domu Eco 15 są przestronne jasne wnętrza oraz bardzo elegancka kompozycja bryły, doskonale komponująca się z każdym otoczeniem. Eco 15 przyciąga uwagę kunsztownymi lukarnami. Jedna znajduje się od frontu budynku, druga natomiast od strony podwórza. W podcieniu tej drugiej usytuowany jest taras. Budynek został zaprojektowany tak aby spełniać wysokie standardy w kwestii energooszczędności, jest więc bardzo ciepły. Dobrej jakości materiały sprawiają, że jest trwały i solidny.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.