Znamy się na rzeczy, dlatego możemy doradzać innym. Polecane strony to na pewno Biuro Rachunkowe Maria Bojarowska, zaufane biuro rachunkowe. Korzystając z tego typu rachunkowości masz pewność, że zajmują się Tobą profesjonaliści.
Powrót do: Biuro rachunkowe

Peeling kawitacyjny Kraków sposobem na relaks po pracy


Peeling jest popularnym sposobem odświeżania cery. Zwykle w domowych warunkach korzysta się z preparatów enzymatycznych lub z dodatkiem złuszczających drobinek. Proces jest jednak powierzchowny. Żeby lepiej zadbać o skórę, warto zdecydować się na peeling kawitacyjny. Chcesz wiedzieć, na czym polega ten zabieg oraz czy jest przeznaczony także dla Ciebie? Przeczytaj koniecznie.

Zasada działania peelingu kawitacyjnego.

Oczyszczoną z makijażu skórę nawilża się wodą lub innym specjalnym płynem. Następnie głowicą, która wytwarza ultradźwięki, przesuwa się po twarzy. Dzięki temu następuje proces kawitacji, czyli przejścia cząsteczek wody w stanie ciekłym do fazy gazowej. Wytwarzające się podczas tego procesu pęcherzyki gazu złuszczają naskórek. Zabieg trwa około 30 – 60 minut. Jest całkowicie bezbolesny.

Peeling kawitacyjny - Kto powinien korzystać z zabiegu?

Peeling kawitacyjny może być stosowany dla każdego rodzaju skóry. Szczególnie dobre efekty przynosi skórze problematycznej, borykającej się z trądzikiem różowatym czy zmarszczkami. Z jednej strony działa bardzo delikatnie, ale jednocześnie ultradźwięki przenikają także do głębszych warstw skóry, masując ją i poprawiając jej ogólny stan. Usuwa też zaskórniki. Zaletą zabiegu jest także, to, że tak odświeżona cera duże lepiej przyjmuje kosmetyki. Stosuje się go przede wszystkim na twarzy, dekolcie czasami biuście.

Jak często należy przeprowadzać zabieg?

Jeśli nie masz problemów ze skórą, peeling warto przeprowadzić raz na jakiś czas. Dla osób z cerą problematyczną zwykle stosuje się serię od 3 do maksymalnie 6 zabiegów, w ostępach minimum tygodniowych. Warto go także przeprowadzić w miesiącach chłodniejszych – od jesieni do wiosny, kiedy jest mniej słońca. Skóra po takim zabiegu jest delikatniejsza. Powinno się unikać ekspozycji na promieniowanie.

Czy zabieg jest przeznaczony dla każdego?

Peeling prowadzi się z zastosowaniem ultradźwięków, więc pomimo tego, że jest to proces delikatny, są pewne grupy osób, które nie powinny korzystać z tego zabiegu. Należą do nich m.in. Ci, którzy mają zamontowany rozrusznikiem serca, kobiety w ciąży, chorzy na nowotwór czy padaczkę.
Każda kobieta chce się czuć piękną i zadbaną, a twarz jest widoczna najbardziej. Dlatego właśnie do niej warto zacząć.

Peeling kawitacyjny Kraków - więcej informacji: https://leaclinic.pl/peeling-kawitacyjny-krakow/
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.