Znamy się na rzeczy, dlatego możemy doradzać innym. Polecane strony to na pewno Biuro Rachunkowe Maria Bojarowska, zaufane biuro rachunkowe. Korzystając z tego typu rachunkowości masz pewność, że zajmują się Tobą profesjonaliści.
Powrót do: Oferty księgowości

Jak kształtują się ceny wejścia do Disneylandu? Urlop Księgowego


Z całą pewnością każdy z nas zna bajki Walta Disneya i oczywiście nie ma się czemu dziwić. Należy mieć na uwadze, że ta wytwórnia filmowa odpowiada za wiele tytułów filmów i bajek, które są znane na całym świecie i z nią kojarzone. Jednakże nie możemy tu zapominać o jednej z atrakcji, która wiąże się z tą wytwórnią. Mowa oczywiście o Disneylandzie, który został otwarty w roku 1992 i każdego roku jest on odwiedzany przez kilkanaście milionów turystów. Jednak nie może być inaczej, bo dla każdego dziecka jest to marzenie. Czy jednak można się temu dziwić, skoro jest to świat stworzony właśnie z myślą o marzeniach malców? Nie wydaje nam się. Jeśli mielibyśmy jednak mieć już jakieś zastrzeżenia, to być może byłyby to ceny w Disneylandzie, choć trzeba pamiętać o tym, że jest to park stworzony we Francji, a dokładniej w odległości kilkudziesięciu kilometrów od Paryża. Nie da się zatem ukryć, że zarobki są tam na o wiele wyższym poziomie aniżeli ma to miejsce w naszym kraju, a więc i ceny Disneyland musi mieć większe, niż byśmy sobie tego życzyli.

Chyba i tak nie jest jeszcze najgorzej, bo dzieci za dzienny bilet wstępu, który co istotne ważny jest przez cały dzień, zapłacić muszą około sześćdziesięciu lub nieco ponad sześćdziesięciu euro. Różne ceny mają też bilety osób dorosłych, choć te na ogół są droższe o około dziesięć euro. W przeliczeniu na polską walutę możemy zatem powiedzieć, że za bilet wstępu do tego cudownego parku zapłacić trzeba około dwustu pięćdziesięciu lub też trzystu złotych. Każdy sam musi więc określić, czy ceny w Disneylandzie są wysokie. Wydaje się jednak, że jak za spełnienie jednego z marzeń naszych dzieci, to nie jest to cena zbyt wysoka. Na pewno warto zafundować mu taki pobyt w Disneylandzie.

Źródło: http://boogiehostel.com/boogie-aparthouse/
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.